מרכזיה ביתית

בשביל לנהל את התקשורת בין בני הבית ניתן לבחור להתקין מרכזיה ביתית. מדובר בפתרון מתקם וחדשני שיוכל להציע לכל משפחה מענה תקשורתי נוח במיוחד – תוך חיסכון משמעותי בעלויות התקשורת. מדובר במוצר מתחום העסקים והמוסדות שיוכל להועיל מאוד גם לכל משפחה. במיוחד אם מדובר במשפחה שבה מרבים לטייל בארץ ובעולם ומטבע הדברים התקשורת עשויה לגבות מחיר יקר. כמו כן עבור משפחות בהן בני המשפחה מפוזרים על פני נקודות שונות ברחבי העולם תוכל מרכזייה כזו לספק את הפתרון המועיל והמוצלח. מכיוון שהיא תאפשר לכל בני המשפחה לנהל שיחות טרנס אטלנטיות בעלויות נמוכות מאוד ובצורה נוחה ומוצלחת.

על מרכזיות לבית ועל מרכזיות לעסקים

המרכזיות החדשניות מושתות על תשתית האינטרנט. למעשה מדובר בשירות המתבסס על ענן וירטואלי המאפשר לנהל שיחות מכל מקום לכל מקום בצורה נוחה ביותר. מכיוון שהמרכזייה מושתת על תשתית האינטרנט אין צורך לבצע התקנה של תשתית – מה שמוזיל את העלות. כמו כן החיבור לענן נעשה בקלות ובעלות נמוכה מכל מקום בעולם. כך שאתם בישראל יכולים לנהל שיחות בכיף וללא הגבלה עם אחיכם או אמכם שגרים בחו"ל. אמנם יש לשים לב שהמערכת תלויה בתשתית האינטרנט ולכן עלולה להיפגע כאשר התשתית אינה תקינה או במקרה של הפסקת חשמל.

מרכזיה ביתית עושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, בדומה לצורת התפעול של מרכזיה לעסק. בהשקעה נמוכה יחסית תוכל כל משפחה לייעל את מערכת התקשורת הפנימית שלהם ולשוחח בצורה חופשית במחיר נמוך מאוד ביחס לכל מה שחברות התקשורת מציעות ללקוחות. כמו כן המערכת נוחה מאוד ומאפשרת פונקציות שונות שכל חברת תקשורת לא תוכל לספק. המוצר שמייעל את הניהול של העסקים, ומאפשר לשלוט על השיחות ועל ההפניה לקווים השונים – בשירות המשפחה שלכם!

מעוניינים להקים מרכזיה ביתית? להתאים מרכזיה לעסק? אנחנו ב KC גרופ מציעים לכם שירות איכותי ומוצרים חדשניים ביותר, בשביל להפוך את סעיף התקשורת לנוח במיוחד במחיר נמוך מכל מה שהכרתם עד היום. בואו לראות עד כמה תוכל מרכזיה ביתית להועיל גם לכם בניהול השיחות שלכם.

2 תגובות בנושא “מרכזיה ביתית”

  1. כל מי שמחפש ייעוץ/שירות בתחום מערכות פינוי עשן,
    ההמלצה הכי טובה שתקבלו בתחום היא לפנות לחברת מטלפרס פתרונות חכמים!
    החברה הותיקה והמקצועית בתחום תעמוד לשירותכם בכל מה שתצטרכו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.