מטבח עם אי

עד לפני מספר שנים, איש לא העלה על הדעת שמטבח ובתוכו אי יהיה אפשרי. "אי" התקשר עם חופשה ביוון או בקפריסין. "אי" התייחס לסיפורי אגדות כמו אי המטמון או האי שממנו הגיע פיטר פן. אבל מטבח עם אי? השילוב נחשב בלתי הגיוני בעליל. אבל הדברים השתנו עד מאוד וכיום, לא רק שזהו שילוב מתבקש. כיום זהו שילוב שתופס יותר ויותר את מקומם של העיצובים הסטנדרטים.

חושבים אחרת

מדוע מטבח עם אי הפך לכל כך מבוקש ונפוץ? יש לכך הרבה מאוד סיבות והרבה מאוד טעמים. יש כאלה שטוענים שזהו פשוט הפתרון הכי הכי פרקטי, במציאות שבה לא תמיד רוצים פינת אוכל כמו פעם. האי יכול בקלות להחליף את העיצוב המיושן של פינת האוכל, כאשר נוח מאוד וגם נעים להסב יחד במטבח אך להרגיש כאילו נמצאים בחדר שונה לגמרי. עיצוב של אי מבוסס גם על המחשבה החדשנית, שגורסת שמטבח בעל חלל פתוח יהיה הרבה יותר יפה מזה ששוכן בחלל נפרד, סגור ומבודל. במטבח הפתוח, האי תופס מקום מרכזי מבחינה עיצובית וקונספטואלית. על כך יש להוסיף שזהו העיצוב המועדף על חובבי הסגנון האיטלקי, שנודע לא רק בבישול הנפלא שלו אלא גם ברעיונות חדשניים בעיצוב מטבחים.

זהו הסגנון המועדף כיום

עיצוב של מטבח עם אי יכול בהחלט להוות פתרון שחורג מההיבט האסתטי לבדו. אין ספק כי במטבח מסוג זה ניתן למצוא יותר פתרונות אחסון, יותר נוחות ונגישות, יותר אופי ואווירה. כמובן שסגנון זה  לא יתאים במידה והמטבח קטן מאוד, אך כאשר לא מדובר בחדר זערורי – זהו הסגנון המועדף כיום על ידי יותר ממחצית הנשאלים, בכל הסקרים.

יש כאלה הסבורים כי מטבח עם אי יתאים רק כאשר רוצים להזמין מטבח בסגנון פרובנס או כזה בסגנון איטלקי אותנטי. אין לנו אלא לבשר כי זה בהחלט לא מדויק. סגנון האי המרכזי הולך נהדר גם עם עיצובים כפריים, כאשר אפילו סגנון השואב השראה ממטבחים עתיקים יכול לקבל פרשנות נפלאה עם אי יפה.

האי מתקרב למטבח שלכם

גם לכם מתחשק להתחדש במטבח? גם אתם רוצים להצטרף לכל אלה שבחרו מטבח עם אי? בחברת עץ לדעת הידועה יספקו לכם מגוון אפשרויות בחירה, אם תרצו לבחור באחד מהדגמים שכבר הוכיחו את עצמם כמבוקשים. כמו כן, ניתן לבחור במטבח המעוצב בדיוק בשבילכם, לפי הפרשנות שלכם, לפי החזון שלכם. אך זה לא הכל. אם חשבתם שמטבח חדש חייב להיות מלווה בהוצאה כספית שערורייתית, בעץ לדעת יוכיחו שאשפר גם אחרת. מגוון המטבחים והארונות לבחירה מגיעים גם בגרסאות מוזלות, במחירים נוחים ובתנאי תשלום שיתאימו גם לכם. מהיום, האי כבר איננו חלום רחוק אלא מציאות אפשרית. בואו להתרשם וגם לכם יהיה בבית, במטבח, אי משלכם.

 

 

תגובה אחת בנושא “מטבח עם אי”

  1. האם ניסית להשיג הלוואות מבנקים ללא הצלחה? דחוף צריך כסף כדי לצאת החוב? צריך כסף להרחבת או הקמת העסק שלך? קבל הלוואה מאחת החברות המובילות בבריטניה הלוואה. 24Hour שירות ההלוואה היא אחת החברות הגדולות מאובטחת הלוואות בבריטניה וצוות ידידותי ומנוסה שלנו מסוגלים לעבד את היישום במהירות וביעילות. לקבלת מידע נוסף, אנא פנה באמצעות דוא"ל: larryfox2017@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.